Шафи-купе для передпокою на замовлення | Як їх роблять

Перше враження про загальну атмосферу будинку, естетичні смаки тай в цілому ставлення до життя його господарів складається вже у передпокої. Це приміщення не завжди буває достатньо просторим та вільним, щоб явити гостям повну картину. Але все ж тут варто попрацювати над якісною організацією зберігання певних речей, побутових дрібниць для того, щоб отака собі «візитна картка» квартири надихала усіх, хто до неї входить на подальшу «співпрацю», залишаючи лише приємні враження.

Якою би не була конфігурація або метраж передпокою, меблі в нього слід робити за індивідуальним замовленням. Це допоможе заощадити місце, сімейний бюджет, а головне дозволить втілити мрії та бажання в області дизайну, врахувати всі особливі вподобання, вимоги кожного члену сім’ї.

Що б таке обрати – оригінальне та зручне

Ідеальною моделлю шафи для передпокою буде «купе». Бо така вона не просто займе мінімум простору, але при цьому вмістить в себе величезну кількість речей. Інші габаритні меблі ніколи не бувають доречними у приміщенні, що «зустрічає» людей. Готові гарнітури, як правило, не вписуються в конфігурацію стін, простінків. Навіть часто залишаються зайві модулі, для яких доводиться шукати вільне місце в квартирі. Словом, такі меблі доставляють масу клопоту та усіляких незручностей.

Оформляючи індивідуальне замовлення, ви легко уникнете усіх цих проблем, адже майстри зроблять виміри, запропонують проект, згідно з яким в підсумку кожна деталь буде «на своєму місці».

Сучасні шафи-купе відрізняються високою видовою різноманітністю. Для квадратного невеликого передпокою можна встановити кутовий варіант. У подовженому приміщенні відмінно виглядатиме прямий, змонтований уздовж стіни, а при наявності ніш та простінків можна встановити вбудовану шафу. Компанія «Майстер-Меблі» виготовляє різноманітні конфігурації шаф-купе, не залежно від розмірів передпокою.

Головні вимоги до меблів

Оскільки передпокій, як правило, найменше за габаритами приміщення в будинку, компактність - одне з основних вимог до меблів в ньому. Шафа-купе, якраз та модель, яка володіє даною властивістю за рахунок розсувної системи дверей. Значним плюсом його також є можливість виготовлення під будь-які розміри.

Другим важливим фактором є внутрішнє наповнення шафи. Якщо для спальні необхідно мати в середині кошик для білизни, шухляди комодного типу, то для передпокою потрібно передбачити в шафі відділення для зберігання сезонного взуття, зробити шухлядки або невеличкі полки для складання предметів догляду за туфлями, чобітьми.

Для правильної організації внутрішнього простору «купе» варто серйозно заздалегідь продумати, які саме речі будуть там зберігатися та в якій кількості. Це дозволить згодом завжди підтримувати порядок, не втрачати, не шукати по довгу всякі дрібниці - ключі, гаманці, брелоки, парасольки, та таке інше.

Необхідно виділити достатньо місця для верхнього одягу. Довгі або короткі пальто, шуби, куртки можна вішати на плічки, розташовуючи їх вздовж внутрішньої стіни на спеціальні висувні конструкції. Це буде доречно у випадках малогабаритного передпокою й вимушеного виготовлення шафи з невеликою глибиною (менше стандартних 60 см). Висувні шухляди підійдуть для зберігання в них різних дрібниць, а полки - для головних уборів, аксесуарів, капелюшних коробок.

Як роблять шафи-купе?

Моделей даного виду меблів існує ціла безліч. Двох, трьох, чотирьох та більш секційні, кутові, прямі, вбудовані, окремо розташовані, з відкритими полицями, відділеннями та повністю закриті. Кількість секцій, розсувних дверей буде прямо залежати від загальних розмірів шафи або передпокою.

В розсувний системі є такий елемент, як рейки, по яких, власне, і відбувається рух фасадів. Вони монтуються до підлоги (якщо шафа вбудована) або на нижню панель шифоньєра. По своїй ширині рейки займають 10 см, що обов'язково враховується майстром при замірах та визначенні глибини майбутньої конструкції.

Ще один важливий момент - виготовлення безпосередньо дверей. Вони не залежать від матеріалів внутрішніх стінок, полиць шафи, і можуть бути дзеркальними, з ДСП, з пластиковими накладками, різних кольорів, з малюнками, гладкими, фактурними.

Останнє - фурнітура Blum. Тут важливо врахувати інтенсивність використання висувних ящиків, інших конструкцій та механізмів, щоб через короткий проміжок часу не довелося викликати фахівців та замінювати їх на нові. Адже передпокій - кімната, де щодня доводиться відкривати, закривати, виймати, щось складати, викладати, та таке інше, а тому на фурнітурі економити не варто.

Виготовлення шаф-купена замовлення - якісні матеріали, фурнітура Blum. Гарантія 5 років