Переваги та недоліки білих фасадів кухонних меблів

Білі меблі у вітальні - це вишукано, витончено, ошатно, високо естетично. Але погоджуються на таке далеко не всі. Коли ж мова заходить про білий кухонний гарнітур, протистояння та кількість тих, що відмовляються від такого, збільшується в двічі, а то й втричі разів. Практичні домогосподарки відразу ж висувають масу аргументів, які говорять не на користь білого кольору. Маркість, особливий та складний догляд, необхідність частого миття фасадів - ось головні з них.

Будемо намагатися зруйнувати ці міфічні стереотипи, щоб показати максимальну вигоду, яку можна без особливих зусиль витягти з білосніжною кухні.

Переважні особливості

Насправді, біла кухня - це класичний тренд, що не сходить з модного п'єдесталу ось уже кілька десятків років. І першим його вагомим достоїнством є не що інше, як універсальність. Так, ви не помилилися. Білий колір універсальний. Він ідеально підійде як для просторих приміщень, так і маленьких кухонь. Його доречно застосовувати як у монохромі, так і в поєднанні з яскравими веселковими, фактурними акцентами. Вельми органічно будуть виглядати білі фасади, що відтіняються темними стільницями, зробленими, наприклад, під дерево. Словом, в будь-якій комбінації білий буде лише вигравати.

Візуальне збільшення (вшир й вгору) приміщення - це під силу виключно білому кольору. Тільки він зможе частково втілити мрію господині про велику, вельми простору кухню.

Техніка, текстиль, посуд, столові предмети, шпалери, ламінат, скіналі - все це підбирається з легкістю до білих відтінків (перлинний, слонової кістки, беж або аміант чи алебастр), адже всі вони вважаються основою кольорової палітри. Будь-які акценти (зелені штори, персикові стіни, блакитні сервізи, та таке інші) будуть гармонійно вписуватися в інтер'єр, де білий виступає в ролі основного.

Ошатність, урочистість, найвища естетичність – це все атмосферні нюанси, які присутні лише у приміщенні з білими меблями. Адже в такій атмосфері завжди приємно і готувати різні кулінарні шедеври, і їсти їх, і просто проводити час з домочадцями, друзями, рідними. Чи не так? «Біла» обстановка не вимагає додаткових прикрас, декорування ані в будні, ані в урочисті дні. Вона допомагає відчувати свято щодня, піднімає настрій, надихає, заряджає, наповнює позитивом.

Недоліки і як їх виправити?

Навіть біле плаття нареченої, символ чистоти й святості, має деякі недоліки. Але ж це зовсім не причина вбиратися в самий урочистий день свого життя в усі похмуре та більш практичне, чи не так? Отож відбувається і з білими фасадами на кухні. Звичайно, існують деякі «мінуси» в їх сяючий білизні. Наприклад, маркість, властивість набувати жовтуватого відтінку, а й відповідно, особливий та частий догляд.

І все ж, в порівнянні з усіма перевагами, ці недоліки досить легко виправляються та не заважають насолоджуватися красою кухонного гарнітура, створеної ним приємною атмосферою.

Отже, перше - маркість. Так, білий колір брудниться, і що найнеприємніше, будь-яка, навіть найдрібніша плямочка яскраво виділяється на білому тлі. Марно намагатися уникати забруднень. Адже це кухня! Тут ніяк не обійтися без бризок, крапель, крихт, патьоків... Зате можна легко знизити ризик стійких незмивних забруднень. Для цього варто вибираючи фасади, замовляти глянцеву поверхню. На відміну від матових фасадів, глянець не вбирає в себе бруд, а значить вкрай легко миється.

Другий спосіб уникнути частого миття і стирання плям з кухонних фасадів теж стосується моменту вибору. Не варто замовляти дверцята з натискним механізмом відкривання. Їхній головний недолік - «запальцованность». А на білому це помітно у рази більше. Експерти радять замінити ідею натискного механізму на красиві стильні ручки. Та проблема автоматично відпадає сама собою.

Знизити ризик забруднення білих фасадів допоможе стільниця. Її слід робити на кілька сантиметрів ширше, щоб її крайня частина нависала над дверцятами столу, тумбочок. Захистити фасади від пожовтіння допоможуть жалюзі, римські або класичні штори на вікнах. Мета їх - приглушити сонячний яскраве світло, що і є причиною даної проблеми.

Індивідуальне замовлення

Звичайно, ідеальним варіантом, при якому будуть враховані всі нюанси й вимоги клієнта - індивідуальне замовлення кухонного гарнітура. Компанія «Майстер Меблі» пропонує свої послуги в цій галузі. На сайті можна вибрати фурнітуру, матеріали для майбутньої кухні. Тут гарантується не тільки висока якість виготовлення замовлень, але повна відповідність результатів з усіма мріями і побажаннями клієнта.

Компетентні співробітники допоможуть з дизайном, складанням проекту. Після затвердження його з замовником, виготовлять меблі в найкоротші терміни, доставлять їх та зроблять професійний монтаж.

Виготовлення меблів для кухні на замовлення - якісні матеріали, фурнітура Blum. Гарантія 5 років