You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Фурнітура: Blum, Hettich, Hafele, Inoxa, Camar
Фасад: МДФ фарбований, Пластик, Акрил, Плівка, Рамкові алюмінієві, Шпоновані, Натуральне дерево, HPL(компакт плита)
Стільниця: На основі МДФ (Egger, Alpa, Ricci, Lux Form, Swiss Krono), Штучний камінь (Staron (від Samsung), Corian, Tristone Grandex), Скло, Компакт-плита (HPL) (Fundermax, Kronospan, Fenix, Arpa, Egger)
Ціна: від 18 000 грн/м.пог.
Головні переваги

Індивідуальне замовлення меблів - це рішення не просто гарне для нестандартних планувань квартирних приміщень. Воно ідеальне для всіх, незалежно від метражу кімнати, наявності в ній ніш, простінків, іншого, що заважає, як правило, ідеально встановити стандартний набір меблів.
Основоположною у ряду переваг індивідуального замовлення вважається можливість максимального використання простору з користю. Навіть в найменші і незручні ніші або простінки завжди можна «вбудувати» пенал, шафу, полиці, для зберігання там посуду, продуктів, техніки.
Унікальний дизайн, тільки кращі, на ваш смак і погляд, матеріали, фурнітура, відмінна якість виготовлення, максимальна довговічність, і, безумовно, виконання будь-якого «капризу» та побажань замовника - хіба цього мало, щоб прийняти правильне рішення й викликати майстра-замірника для зняття мірок з вашої кухні?
Компанія бере на себе відповідальність не тільки своєчасно виготовити всі модулі, а й доставити їх, а потім встановити в повній відповідності з розробленим і узгодженим проектом. Повірте, після цього ви з повною упевненістю зможете назвати кухню своєю. І це буде на всі 100% правдою.

ЦІНА
  • від 18 000 грн/м.пог

Залиште повідомлення! Ми зв’яжемося якомога швидше.
Кухні на замовлення в Києві

Меблі, зроблені за індивідуальним замовленням, користуються високим попитом. І обумовлений даний факт цілим рядом особливостей таких гарнітурів. Головним серед них вважається можливість правильної організації простору та створення ексклюзивного дизайну, що підкреслює особливу атмосферу квартири або будинку.
Кухні на замовлення - категорія меблів, яка лідирує в усіх рейтингах. Це доволі логічно та легко пояснюється. Кухня як приміщення по праву вважається серцем будинку. Тут проводять за столом значну частину часу усі домочадці, друзі. А ще це майстерня кулінарних шедеврів, де господиня квартири творить справжні чудеса, дивуючи й захоплюючи своїх рідних. І для цього у неї завжди має бути гарний настрій.
Від обстановки в кухні, зокрема меблів, залежить багато чого. Затишок, зручність користування технікою, порядок - усього цього неможливо домогтися за допомогою стандартних гарнітурів. Обов'язково чогось буде не вистачати, кудись буде неможливо дістати, а щось взагалі виявиться зайвим. Тому, коли постає питання вибору меблів для кухні, краще відмовитися від пересічних дизайнів, щоб створити свій, що ідеально задовольняє запити, естетичні смаки, проект. Ретельно продумане планування, тільки кращі матеріали, всі необхідні технологічні «помічники» (кухонні девайси) - це ключові компоненти для створення ідеальної кухні.


Пропозиції компанії

«Майстер Меблі» - компанія, що займається виготовленням меблів на замовлення в Києві. Тут можна скористатися послугами спеціалістів, щоб перетворити свою кухню, створивши принципово новий, неповторний інтер'єр. Це може бути якийсь певний стиль, наприклад, теплий прованс, сучасний хай-тек або прохолодний скандинавський. А може вам захочеться поєднати деталі різних стилів в одному дизайні. Адже на смак і колір, як кажуть...
Зв'язавшись телефоном з дизайнером фірми, можна отримати консультацію, корисні поради, а то й цілий проект, в якому будуть враховані всі, навіть найдрібніші ваші побажання, вимоги.
На сайті компанії в електронному каталозі можна обрати потрібні матеріали. Тут пропонуються різноманітні види, починаючи від простого звичайного ДСП і закінчуючи натуральним каменем, включаючи скло, пластик, МДФ, акрил, та таке інше. Ще тут великий вибір фурнітури. Тому створити ексклюзивний дизайн зможе клієнт навіть з самими сміливими та неординарними вимогами, уподобаннями, бажаннями.