You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Фурнітура: Blum, Hettich, Hafele, Inoxa, Camar
Фасад: МДФ фарбований, Пластик, Акрил, Плівка, Рамкові алюмінієві, Шпоновані, Натуральне дерево, HPL(компакт плита)
Розсувні системи: Raumplus, Starke, ADS, Hettich
Стійки, ніжки: металічні(порошкове фарбування)
Ціна: Індивідуально.
Офісні меблі за індивідуальним замовленням

Переваги меблевих гарнітурів, виконаних за індивідуальним замовленням очевидні та незаперечні. Компанія «Майстер Меблі» пропонує свої послуги в цій галузі. Тут працюють професіонали, а тому кожен клієнт отримує не просто високоякісні конструкції, але відмінний сервіс обслуговування.
Скориставшись пропозицією фірми, оформляючи замовлення, тут можна буде вибрати матеріали для виготовлення меблів, фурнітуру, прийняти колірне рішення, конфігурації фасадів з широкого спектру можливостей. Дизайнери компанії допоможуть підібрати потрібні модулі, в залежності від цільового призначення того чи іншого приміщення (наприклад, для адміністративних і охоронних кімнат, офісні канцелярські або вогнетривкі банківські шафи, інші). Для вибору відтінку меблевих фасадів ідеальним рішенням буде використання корпоративного кольору. З усіма цими питаннями допоможуть впоратися досвідчені співробітники «Майстер Меблі».
Міцні матеріали, якісна надійна фурнітура, сучасні технології виготовлення, втілення всіх побажань замовника, абсолютна безпека будь-якої конструкції, максимально стислі терміни виконання замовлення будь-якої складності, доставка, збірка й монтаж - все це гарантується компанією-виробником. Замовляючи меблі для офісу, ви швидко зможете створити приємну атмосферу в своєму офісі, збільшити клієнтську базу, підняти на більш високий рівень статус своєї компанії.

ЦІНА
  • індивідуально

Залиште повідомлення! Ми зв’яжемося якомога швидше.
Меблі для офісів і банків

Меблі бувають різними. Великими, маленькими, затишними, кабінетними, спальними, навіть дитячими. Словом, вони потрібні всім й всюди. І вдома, і на роботі. Мабуть, особливо на роботі. Причому зовсім не важливо, це звичайний офіс невеликої фірми, де працюють 3-5 осіб, або солідний банк з об'ємним штатом співробітників.
До вибору офісних й банківських меблів потрібно підходити серйозно, заздалегідь продумавши до дрібниць усі деталі та майбутні функціональні навантаження. Адже кожен предмет повинен не просто прикрашати приміщення, але піднімати статус компанії, в той же час, повністю забезпечувати комфортні умови всім фахівцям на їх робочих місцях. Кількість і якість підібраних меблевих модулів в офіс безпосередньо впливають на інтенсивність робочих процесів.
Ергономічність, естетичність, зручність користування - ось основні вимоги, яким повинні відповідати меблі в офісі або банку. Адже не дарма ці предмети обстановки вважаються однією зі складових успішної й плідної діяльності всього колективу.


Основні характеристики

Перш ніж замовляти меблі для офісу або банку важливо вивчити пропозиції на предмет зносостійкості, міцності кожного предмета, його функціональності, зручності та, звичайно, статусності.
Перша характеристика - зносостійкість або міцність, безпосередньо залежить від підібраних для виготовлення конструкцій матеріалів. Тут важливо враховувати фактор щоденного активного використання столу, стільців, тумбочок, пеналів, стелажів, та таке інше. На відміну від домашніх меблів, робочим її варіантам доводиться відчувати набагато більші навантаження.
Від функціональності меблевих конструкцій залежить правильна організація робочого простору. Зберігання документації, досить вільний простір при роботі за комп'ютером, одночасно, відособленість та відокремленість від відволікаючих зовнішніх чинників - все це допоможе зробити роботу більш продуктивною.
Зручність і комфортність - тут все просто. Щоб забезпечити співробітникам комфортні умови роботи необхідно підбирати зручні меблі. Тоді ніхто не буде відволікатися від своїх прямих обов'язків, виконуючи максимально швидко та якісно свою роботу.
Починаючи з ресепшену і закінчуючи кабінетом директора, включаючи офіси та приміщення керівників середнього рівня - скрізь меблі повинні вказувати на статус підприємства, серйозність його намірів, а в кожного клієнта вселяти впевненість в завтрашньому дні.