You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Матеріал:ДСП, МДФ, Масив дерева, Мультіплекс
Фурнітура: Blum, Hettich, Hafele, Inoxa, Camar
Фасад: МДФ фарбований, Пластик, Акрил, Плівка, Рамкові алюмінієві, Шпоновані, Натуральне дерево, HPL(компакт плита)
Ціна: від 20 000 грн.
Переваги індивідуального замовлення

Індивідуальне замовлення меблів у вітальню - рішення не тільки правильне, але ще і вигідне. Адже при цьому можна заощадити значну суму особистих бюджетних коштів, та ще облаштувати кімнату в абсолютній відповідності з власними естетичними смаками, бажаннями, можливостями.
Фахівці «Майстер Меблі» допоможуть підібрати потрібні матеріали, проконсультують в питаннях їх властивостей, характеристик. Досвідчені та креативні дизайнери підкажуть в якому стильовому напрямку найкраще робити меблі для тієї або іншої кімнати.
Висока якість виготовлення, широкий вибір матеріалів, доставка, професійне складання та встановлення - все це гарантують майстри фірми. Меблі у вітальні, зроблені на замовлення в «Майстер Меблі» буде довгі роки радувати своєю функціональністю, зручністю у використанні та зовнішньою красою.

ЦІНА
  • від 20 000 грн/м.пог

Залиште повідомлення! Ми зв’яжемося якомога швидше.
Меблі у вітальню

Якщо кухня вважається серцем будь-якого будинку або квартири, то вітальня – його обличчям. Зазвичай саме тут, в інтер'єрних рішеннях, відображаються естетичні смаки господарів, їх життєвий стиль, уклад. У вітальні прийнято приймати гостей (як би банально це не звучало), тут проводять дозвілля, відпочивають всі домочадці. Тому меблі в цьому приміщенні повинні грати роль не тільки декоративну, щоб підкреслити стиль інтер'єру, але й володіти високим функціональним навантаженням. Все тут повинно сприяти приємній атмосфері, відчуттям спокою та щастя.
Вибір меблів у вітальню - захід, що вимагає вдумливості, продуманості найдрібніших подробиць. Кожна деталь повинна відповідати вимогам, бажанням та смаковим уподобанням господарів. Тут не може бути компромісних рішень. Важливо знайти ідеальний варіант, який би задовольнив кожного майбутнього користувача. В іншому випадку створити бажану атмосферу буде складно.
Безумовно, готові пропозиції промислових виробників, як правило, не можуть забезпечити всіх вищеописаних умов. Тому для вітальні найправильнішим рішенням буде зробити меблі за індивідуальним замовленням. Компанія «Майстер Меблі» гарантує не просто високу якість своєї роботи, але абсолютне задоволення всіх побажань своїх клієнтів.


Критерії вибору

Першочергове завдання, яке слід вирішити, для підбору меблів в вітальню - функціональність кожного модуля. Тобто, важливо визначити, що і де має зберігатися, стояти, лежати, чи потрібні закриті стелажі для книг, полиці для посуду, ящики для домашнього текстилю, та таке інше. Залежно від відповідей на ці питання, можна буде чітко встановити які шафи, пенали, комоди, серванти, буфети, варто замовляти, а від яких краще відмовитися.
Ще необхідно враховувати загальне призначення самої кімнати. У різних сім'ях воно може відрізнятися. Хтось надає вітальню для ночівлі своїм гостям, які приїжджають з далеких міст. Для когось це місце релаксу, де можна після робочого дня зручно розташуватися під пледом з улюбленою книгою. Тому важливо, щоб у вітальні не було захаращення зайвими предметами, але був збережений баланс між простором і затишком.
Визначити які меблеві модулі потрібні допоможе схематичне зонування кімнати. Якщо тут передбачаються звані обіди, вечері, тоді не обійтися без столу і стільців. А якщо хочеться вечорами збиратися всією сім'єю за чаюванням біля телевізора, тоді для м'якого гарнітуру з журнальним столиком необхідно визначити гідне місце. Інші меблі слід підбирати в залежності від вільної площі, що залишилася, та кількості речей, які потребують організації й зберігання.
Потім необхідно приступити до вибору матеріалів, підбору кольорової гами для меблів, вигляду фасадів, стилю, фурнітури. Все це пропонується на сайті компанії «Майстер меблі» у великому розмаїтті.