You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Фурнітура: Blum, Hettich, Hafele, Inoxa, Camar
Фасад: МДФ фарбований, Пластик, Акрил, Плівка, Рамкові алюмінієві, Шпоновані, Натуральне дерево, HPL(компакт плита)
Стільниця: Штучний камінь (Staron (від Samsung), Кварцит, Керамограніт, Кераміка, Кварцовий агломерат
Ціна: Індивідуально
Що повинно бути у ванній?

Ще одне важливе питання, яке слід вирішувати заздалегідь, це які меблеві предмети необхідно встановити у ванній кімнаті, а від яких варто відмовитися. Оскільки сучасні планування квартир відрізняються величезною різноманітністю, стандартні гарнітури підходять далеко не завжди. У них, як правило, два-три модуля виявляються зайвими, інші - не вписуються своїми габаритами. Доводиться викликати майстрів, переробляти за окрему плату полки, шафки, тумбочки.
Звичайно, індивідуальне замовлення повністю виключає всі ці проблеми. У «Майстер Меблі» ви зможете замовити лише ті предмети, які необхідні, вибравши при цьому самостійно матеріали, фурнітуру, стиль, колір, конфігурацію, навіть внутрішнє наповнення всіх шаф, тумб, пеналів. А головне, кожен меблевий модуль, зроблений на замовлення, обов'язково ідеально впишеться своїми габаритами у відведене для нього місце.
Меблева комплектація ванній повністю залежить від розмірів приміщення та потреб користувачів. Маленькі кімнати обходяться місткою тумбою під раковину, з кількома полками або висувними ящиками для зберігання пральних, миючих засобів; шафкою з дзеркалом над раковиною для предметів особистої гігієни, косметики; невеликим пеналом або тумбочкою для текстильних виробів - рушників, халатів.
У більш просторих приміщеннях можна встановити додатковий комод, шафу для збору білизни, що потребує прання, інші модулі.
Досвідчені та кваліфіковані фахівці компанії «Майстер Меблі» виконують замовлення максимально швидко, за доступною вартістю. Тут не просто гарантують якісне виготовлення меблів для ванної, але й доставку, а також збірку, монтаж, установку кожного модуля. З такими меблями ваша ванна кімната буде виглядати стильно, естетично, красиво довгі роки.

ЦІНА
  • індивідуально

Залиште повідомлення! Ми зв’яжемося якомога швидше.
Меблі у ванну кімнату

Ванна кімната - одне з найважливіших приміщень будь-якого будинку або квартири. Більш того, воно відноситься до розряду, для облаштування яких пред'являються підвищені вимоги. Крім сантехнічних пристроїв, щоб забезпечити кожному домочадцеві зручність й комфорт користування ванною, необхідно правильно підібрати сюди меблі. Продуманий інтер'єр тут не менш важлива частина ремонту, ніж, наприклад, в спальні або вітальні. Адже саме у ванній кімнаті кожна цивілізована людина починає свій день та закінчує його перед сном.
Для якісного облаштування ванної потрібно продумати умови комфорту користування, а також такий момент, як простота догляду за окремим меблевим предметом.


Особливості меблів у ванну

Постійний підвищений рівень вологості, застосування засобів особистої гігієни вимагає використання у ванній особливих матеріалів. Дерево, хоча і надає будь-якому приміщенню особливого шику, завжди стильно й дорого виглядає, все ж для ванної не годиться. Тут конструкції почнуть під впливом вологи деформуватися, швидко втратять свою презентабельність.
Ідеальним рішенням в цьому випадку буде вибір на користь МДФ і ДСП, покритих додатковим захисним шаром, що оберігає вироби від негативного впливу води, звичних засобів побутової хімії. Скло та метал, безсумнівно, теж підходять для обстановки у приміщенні ванної. Вони відрізняються практичністю, естетичністю, легкістю в догляді, стійкістю щодо води, миючих засобів.
Компанія «Майстер Меблі», що пропонує свої послуги в області виготовлення шаф, пеналів, комодів, тумбочок, в тому числі для ванних кімнат, за індивідуальним замовленням, надає широкий вибір матеріалів та фурнітури. Компетентні співробітники фірми завжди прийдуть на допомогу, розкажуть докладно про кожен вид матеріалу, його властивості, характеристики, можливості. Підкажуть оптимальний варіант гарнітура для вашої кімнати. Зроблять точні виміри, підготують дизайн-проект, з урахуванням всіх побажань клієнта, а після виготовлять меблі в абсолютній відповідності з умовами договору.