Компанія "Майстер Меблі"

Сучасний ринок меблевих товарів неймовірно широкий та об'ємний. Вітрини буквально переповнені всілякими шафами, пеналами, столами, стінками, гарнітурами. Виробники невпинно випускають все нові й нові моделі. Іноді здається, що знайти для себе оптимальний варіант можна досить легко і просто. Але, потрапляючи в настільки велике розмаїття, починаєш розуміти, що «твоїх» меблів тут немає. У кожному модулі або гарнітурі обов'язково знайдеться пара-трійка недоліків, які не будуть повністю відповідати всім вимогам.

Задовольнити повністю естетичні смаки, запити споживача зможуть лише меблі, зроблені за індивідуальним замовленням. Компанія «Майстер Меблі» працює на українському ринку в даній сфері вже більше півтора десятка років. За цей час фахівцями були створені сотні унікальних проектів, неповторних своїм дизайном, формами, стильовими рішеннями. Фірма встигла зарекомендувати себе, як відповідальний виробник довговічних, надійних, високоякісних, красивих меблів.

Асортиментна різноманітність

Наша команда кваліфікованих професіоналів не боїться труднощів і сміливо береться за вирішення питань будь-якої складності. Ми в змозі реалізувати найскладніші нестандартні завдання в оптимальні терміни, при самих вузьких бюджетних рамках. Хочете, щоб ваша мрія про красиві меблів стала реальністю - сміливо звертайтеся в «Майстер Меблі». Тут працюють справжні чарівники, які вже на стадії розробки проекту враховують абсолютно усі, навіть самі немислимі й сміливі побажання клієнта.

Список пропозицій фірми дуже широкий. Сюди входять кухні, передпокої, класичні та шафи-купе, дитячі, спальні, вітальні, меблі для офісу, робочого кабінету, та таке інше. Майстри готові виконати будь-яку примху або каприз свого клієнта. Адже основною метою виробництва є меблі, які сподобаються та підійдуть по всіх параметрах замовнику.

Наша компанія спеціалізується на виробництві висококласних меблів за доступною вартістю. У нас можна замовити виготовлення як окремих предметів (шаф, столів, пеналів, тумбочок, комодів, та інших), так і цілих гарнітурів, що складаються з необхідних в тому чи іншому випадку модулів.

Що ми робимо

Ми робимо:

  • • Корпусні меблі будь-якої модифікації, стилю, нестандартної комплектації та розмірів.
  • • Кухні будь-якої складності.
  • • Шафи-купе, вбудовані або ті, що встановлюються окремо.
  • • Гардеробні кімнати з розсувними системами.
  • • Дитячі кімнати зі спальними, навчальними або ігровими модулями.
  • • Стінки або гірки для віталень.
  • • Комоди, тумби, шафи для спалень, прихожих, балконів, лоджій.
  • • Інші всілякі конструкції з підвісними або розсувними системами дверей, аж до меблів в офіс.

Ми надаємо можливість кожному клієнту вибрати самостійно фурнітуру і матеріали для виготовлення меблів, фасадів, стільниць. В якості виконання будь-якого проекту, незалежно від ступеня його складності, можна не сумніватися, оскільки в нашій команді працюють професіонали, що усвідомлюють всю відповідальність перед покупцем.

Також ми забезпечуємо виїзд фахівців різного спрямування (замірника, дизайнера) прямо до дому або офіс замовника, узгодження на етапі проектування всіх, навіть найдрібніших деталей та приведення готового проекту в повну відповідність вашим бажанням і умовам, професійне виготовлення будь-яких меблевих конструкцій, їх доставку й швидкий професійний монтаж.

Загальна вартість буде прорахована заздалегідь, внесена в договір і підписана обома сторонами. Тому ніяких прихованих або раптових платежів, додаткових внесків стягуватися не буде. Ми працюємо чесно, відкрито і прозоро з кожним клієнтом.

Наше виробництво

Власний цех, високотехнологічне обладнання, робота безпосередньо із замовником - все це гарантує не тільки високу якість виробів, але й вартість, доступну навіть для бюджетних покупців.

Залишити відгук

Кухні на замовлення

Індивідуальне замовлення меблів - це рішення не просто гарне для нестандартних планувань квартирних приміщень.

Меблі у ванну кімнату

Меблі для ванної кімнати мають захисний шар, який полегшує догляд за ними. Зробіть свою ванну кімнату чарівною та зручною

Замовники

Наші партнери