Меблі для кухні в стилі лофт

В останні роки став дуже популярний стиль лофт, який використовується в дизайні інтер'єру житлових приміщень. Його можна назвати індустріальним стилем, адже в ньому відмінно поєднуються домашній затишок та вулична простота, природність, навіть якась прозорість. Якщо заглибитися в етимологію слова, то Лофт означає будь-яке господарське або промислове приміщення, переобладнане під житлове. Це може бути горище, технічний поверх, коворкінг-центр, майстерня. Сучасні дизайнери навіть оформлюють в цьому стилі апартаменти для любителів ексклюзиву. Така стилізація називається нео-лофт.

Основними принципами лофту є практичність й доступність. Але вони зовсім не виключають естетичність та гармонію. Саме ці дві складові «одомашнюють» вуличний інтер'єр, роблять лофтове приміщення більш затишним, благообразним.

Кухня-лофт

Ще пару десятиліть тому важко було уявити вторгнення індустріалізації в домашню атмосферу. А сьогодні це вже стало невід'ємною частиною більшості квартир, будинків. Як би не дивно це звучало, але даний міський стиль виявився ідеальним для кухонного простору. Адже це приміщення з досить обмеженим цільовим спрямуванням та своєрідними вимогами. І лише лофт здатний задовольнити їх за всіма параметрами, без зайвих претензій.

Наприклад, будь-яка господиня або кухар любить, щоб все було не тільки «під рукою», але й мало візуальну доступність. Індустріальний дизайн якраз передбачає відкритість полиць, скляні поверхні, наявність зручних міцних стелажів, де все проглядається, розміщується в належному порядку.

Типова кухня-лофт передбачає використання для створення стильного інтер'єру простих та загальнодоступних матеріалів: цегла, бетон, дерево, метал, скло. Коли немає природних бетонних або цегляних поверхонь, їх легко створюють за допомогою матеріалів, що імітують грубу штукатурку або цегляну кладку.

Меблі-лофт

Кухонний гарнітур-лофт відрізняється простотою та декоративним мінімалізмом. Це означає, що кожна деталь - то не тільки прикраса. На неї обов'язково покладаються певні функціональні обов'язки. Безумовно, підібрати готовий гарнітур вкрай складно. Тому краще замовити індивідуальний проект з урахуванням всіх архітектурних особливостей кімнати (ніші, еркери, карнизи).

Вибираючи матеріали, варто зупинити увагу на необробленому дереві для фасадів, яке покривається спеціальною емаллю нейтрального відтінку або металопрокатною плівкою. Цікаво виглядає в інтер'єрі кухні кам'яний шпон, яким можна облицювати меблеві модулі, стільниці.

У просторому приміщенні можна оформити лофт-острівці, створивши унікальну композицію, що гармонійно поєднує відразу кілька інтер'єрних стилів. І все ж, промисловий дизайн, яким є лофт, ідеальний для маленьких кухонь. Адже економія, ергономічність, ефективність - три стовпи, що визначають стиль. Саме в невеликих приміщеннях всі ці вимоги легко втілюються. Підвісні полки, металеві трубки з гачками, зручні шафки під єдиним робочим простором, невелика обідня зона з нехитрим світильником - компактно, практично, функціонально, комфортно, затишно.

Де можна замовити?

Компанія «Майстер Меблі» пропонує свої послуги з виготовлення корпусних меблів в будь-якому стилі, з обов'язковим урахуванням усіх побажань, вимог клієнта. У нас працюють досвідчені та креативні професіонали. Вони допоможуть створити проект за індивідуальним запитом, втілити в реальність ваші мрії. Це буде неповторний, ексклюзивний варіант, який відповідає всім, навіть самим незначним побажанням.

Кваліфіковані співробітники «Майстер Меблі» проконсультують, підкажуть, приїдуть, зроблять заміри, запропонують на вибір кращі варіанти фурнітури, матеріалів. Потім в найкоротші терміни виконають замовлення, доставлять, зберуть й встановлять готові меблеві секції, модулі.

Виготовлення меблів для кухні на замовлення - якісні матеріали, фурнітура. Гарантія 5 років