You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Фурнітура: Blum, Hettich, Hafele, Inoxa, Camar
Фасад: МДФ фарбований, Пластик, Акрил, Плівка, Рамкові алюмінієві, Шпоновані, Натуральне дерево, HPL(компакт плита), Дзеркало
Розсувні системи: Raumplus, Starke, ADS, Hettich
Ціна: від 20 000 грн.
Шафи, Шафи-купе на замовлення

Будь-якого виду шафа - невід'ємна частина не тільки інтер'єру, меблевого гарнітура, але цілого життя кожної цивілізованої людини. Без нього неможливо уявити жодну квартиру, будинок. Причому, абсолютно не важливо, скільки людей живе під одним дахом, ціле численне сімейство або закоренілий холостяк. Шафа обов'язково є у всіх.

ЦІНА
  • від 20 000 грн

Залиште повідомлення! Ми зв’яжемося якомога швидше.
Різновиди сучасних шаф

Звичайно, будь-яка класифікація, згідно з якою можна розділити шафи на види досить умовна. Адже сьогодні більшість будинків і квартир мають неординарні параметри, планування, а тому всі меблі, включаючи шафи, робляться за індивідуальними вимірами. Це відмінна альтернатива стандартним шифоньєрам, які були популярні в минулому столітті.
Компанія «Майстер Меблі» пропонує свої послуги в цій галузі. Тут працюють фахівці, які не бояться труднощів. Вони допомагають прийняти правильне рішення у виборі відповідної моделі шафи, а потім швидко втілюють усі самі незвичайні мрії та ідеї замовників в реальність.
Отже, які ж шафи представлені на сучасному меблевому ринку? Отримати однозначну відповідь неможливо. Різноманітність дійсно велика. Щоб допомогти визначити, яку ж шафу замовляти, варто розглянути усі існуючи класифікації.
Щодо використання простору в кімнаті шифоньєри поділяють на вбудовані, окремо розташовані, частково вбудовані. По комплектації - на типові, серійні, модульні. За стилем - на класичні (рококо, бароко, ампір), фольклорні (кантрі, сільський), сучасні (хай-тек, лофт). Класифікують шафи також за формою (кутові, прямі, радіусні), кількістю та типу дверей (купе, шторки, розпашні, підйомні), матеріалами виготовлення, функціональним призначенням (в передпокій, спальню, кухню, та таке інше).


Переваги шаф-купе

Найбільшою популярністю серед споживачів користуються сучасні стильні шафи-купе з розсувними дверними системами. Такі конструкції мають масу вагомих переваг. По-перше, шафа-купе може бути як окремою, так і вбудованою в будь-який простінок, нішу.
По-друге, внутрішнє його наповнення безпосередньо залежить від потреб й бажань замовника. Там можуть бути полки, висувні ящики, закриті або відкриті відділення для вішалок, інші.
По-третє, розсувні двері - це ідеальне рішення заощадити простір кімнати. А якщо зробити їх дзеркальними - то і візуально розширити невелике приміщення, зробити його більш світлим та просторим.

Пропозиції компанії

Індивідуальне замовлення шаф - кращий спосіб вирішити відразу кілька питань: дизайну інтер'єру та організації зберігання речей. Компанія «Майстер Меблі» не просто гарантовано якісно виготовить будь-яку замовлену конструкцію, але допоможе зробити проект з урахуванням всіх особливостей планування кімнати, її цільового призначення та, обов’язково усіх побажань клієнта.
Тут на вибір пропонуються матеріали, фурнітура, види дверей, включаючи дзеркала, їх обробку (нанесення тонування, малюнка, інше). Це допоможе створити ексклюзивну шафу, що гармонійно вписується в загальний інтер'єр, стиль, який відповідає всім вимогам майбутніх користувачів.
Професіонали «Майстер Меблі» гарантують високу якість виготовлення будь-яких конструкцій в максимально стислі терміни, за доступною вартістю, а також доставку й збірку-установку шафи.