Вибір фурнітури для меблів

Підбираючи і розробляючи дизайн меблів, вкрай важливо звертати увагу на такі дрібниці, як фурнітура. Адже саме від неї на 95% залежить комфорт та зручність користування, термін служби кожного модуля, функціональні характеристики. Фурнітура з високими якісними показниками надійна, значно подовжує термін експлуатації меблів. Тому вибір її повинен бути ретельним, з урахуванням вимог як естетичних, так і робочих.

Типи меблевої фурнітури

Прийнято умовно поділяти фурнітуру для меблів на два типи: лицьовий та кріпильний. З їх назв стає зрозумілим, що відноситься до першого типу, а що до другого. Лицьова фурнітура покликана в основному декорувати фасади. Тому головною вимогою до неї є відповідність обраному або вже створеному інтер'єрному дизайну (стилю). Як другорядні якості, виступають ергономічність, стійкість до механічних впливів, зносу. Якщо це фурнітура для кухні або меблів у ванну кімнату, важливі будуть критерії інертності до хімічних миючих речовин, вологостійкості.

Отже, до лицьового типу меблевої фурнітури відносяться: ручки, ніжки, опорні коліщатка, що дозволяють легко пересувати меблеві модулі, різні декоративні елементи, які відіграють суто естетичну роль.

Другий тип - кріпильні деталі. До них пред'являються більш жорсткі вимоги, адже від їхньої якості безпосередньо залежить не просто комфорт користування, а й безпека. Сюди включається трохи ширший список механізмів:
• Механізми для висувних ящиків (кулькові, роликові, метабокси, тандембокси, карго);
• Петлі (для відкривання дверей під різними кутами, від 45 до 270 градусів);
• Доводчики (для плавного закривання);
• Газліфти (для плавного управління горизонтальними дверцятами);
• Інші напрямні / підйомні механізми та, висувні системи.

Blume - показник німецької якості

Безумовно, міжнародний ринок меблевої фурнітури якщо не переповнений, то заповнений вщерть виробами від різних виробників. Австрійський бренд Blume користується особливим попитом й популярністю, як у виробників меблів, так і споживачів. Компанія вже встигла зарекомендувати себе як самого відповідального та чесного виробника. Асортимент продукції, що випускається, надзвичайно широкий. Всі кріпильні деталі робляться виключно з високоякісних міцних й надійних матеріалів. А лінійки лицьової фурнітури створені для різних стильових рішень та інтер'єрних напрямків.

На виробництві Blume випускаються: петлі, системи для висувних ящиків, підйомні механізми, система Servo-Drive, доводчики, аксесуари для організації предметів (вставки для приладів, держаки для тарілок, ножів, та таке інше), складальні засоби.

Особливості фурнітури Blume

Буквально кілька слів про кожен вид продукції, що випускається на виробництві.

Брендові тандембокси - це модернізована система висунення ящиків різної висоти. Механізм складається з прихованих направляючих, металевих боковинок. Завдяки вбудованому доводчику такі ящики ховаються абсолютно безшумно й дуже плавно.

Тандем Blume - система направляючих для дерев'яних ящиків, являється допоміжним аксесуаром. Ці механізми також забезпечують безшумність та плавність висунення, а ще виключають перекоси навіть при максимальному завантаженні ящика.

Метабокси - металеві ящики, що ідеально підходять не тільки для кухонного застосування, але і в умовах офісу.

Авентос - ціла лінійка, що включає в себе безліч різних підйомних механізмів для фасадів різного розміру і навіть маси. Перевагами їх є плавність відкривання, високий рівень жорсткості системи, безвідмовність в процесі експлуатації, легкість регулювання, простота монтажу. Практично кожен механізм оснащується фірмовими доводчиками, а спеціальна конструкція дозволяє фіксувати дверцята в будь-якому положенні, під будь-яким кутом.

В системі Orga-line цілий різноманітний ряд моделей лотків, роздільників, скриньок, підставок. Всі вони відкривають безмірні можливості для господинь облаштовувати внутрішній простір ящиків і шаф у потрібному порядку.

Система Servo-Drive - це електричні приводи, що використовуються на кухнях нового покоління. Для корпусних меблів компанія Blume випускає колекцію петель - кліп-топ, модуль, експанд. Вони мають різний кут відкривання, підходять під будь-яке дизайнерське рішення, але головне, дуже прості в монтажі та високо надійні у використанні, довговічні.

Остання деталь - доводчики Blume. Висувні ящики, навісні дверцята, фасади - брендові доводчики підходять до будь-якого виду меблів. Вони забезпечують м'якість і високу точність закривання.

Компанія продовжує розробляти й випускати інноваційну продукцію, що займає лідируючі позиції та перші місця на профільних виставках. Популярність її не тільки не згасає, але зростає швидкими темпами. Адже надійність і висока якість будь-якої деталі не викликає сумнівів ні у виробників меблів, ні у споживачів.

Виготовлення кухні на замовлення - якісні матеріали, фурнітура. Гарантія 5 років