Вибір фасадів для кухні

При покупці нових меблів в кухню головним питанням для вирішення вважається вибір фасадів. Сучасна різноманітність в даному випадку не допомагає покупцеві, навіть навпаки, значно погіршує ситуацію. Звичайно, добре, коли є з чого вибирати, але погано, коли вибір дуже широкий та об'ємний. Тут без допомоги експертів й фахівців не обійтися.

З чого почати?

Насамперед слід визначити стиль інтер'єру. Адже обробка стін, стелі, оформлення вікна, двері, буде безпосередньо впливати на стиль, форму, колір фасадів меблів в приміщенні. А для кухні вкрай важливо, щоб меблі задовольняли «найкрутіші» вимоги: функціональність, практичність, надійність, безпеку та дизайнерську ефектність. Адже це приміщення у всій квартирі або будинку відрізняється найбільш важким функціоналом. Тому і вимоги до її оформлення достатньо жорсткі та обов'язкові до виконання.

Ось перелік основних характеристик, на які слід спиратися, обираючи фасади:

• Рівень стійкості щодо вологи, реакція на температурні перепади (матеріал фасадів не повинен розшаровуватися, розсихатися, псуватися, особливо це стосується зони навколо плити та мийки).
• Стійкість щодо фарбувальних речовин (соки, кава, чай, при високій пористості матеріалу будуть в'їдатися в нього, не залишаючи шансів на очистку).
• Стійкість до впливу жирів, рослинних олій (важливо, щоб бризки жиру, масла, які обов'язково супроводжують процеси готування їжі, легко очищалися, не залишаючи плям на фасадних поверхнях).
• Гігієнічність (нерідко підвищена волога призводить до гниття й розмноження бактерій, тому важливо, щоб матеріал був якісний, не допускав розмноження мікрофлори, грибків, щоб не був схильний до гниття, не піддавався плісняві, цвітінню).

Серед існуючих видів матеріалів буде не легко знайти ідеальний, який повністю буде відповідати цьому списку вимог. Але ми спробуємо.

Сучасна різноманітність

Що ж пропонують сьогоднішні виробники?

Перше місце, безумовно, віддається натуральній деревині. Тут маса переваг: висока естетичність, екологічність, довговічність. Але є і серйозні «мінуси» - не менш висока чутливість до вологи, температурних перепадів, схильність до гниття, потемніння, пересихання, та так званої «усадки».

Далі йдуть деревні матеріали - ДСП й МДФ. Вони близькі за своїм складом, але все ж мають різні властивості та якостями. Вагомими перевагами першого є бюджетность, можливість декоративного оздоблення, простота в обробці, набагато менша (в порівнянні з природним деревом) чутливість до вологи. До недоліків ДСП також варто поставитися з усією серйозністю: від вогкості, перепадів температур матеріал швидко розбухає, розшаровується, в плиті вкрай нещільно тримається кріплення. Словом, ДСП дуже недовговічний матеріал.

МДФ володіє більш великим списком «плюсів», а головне практично не має недоліків. Особливо, якщо вибираючи, не випустити з уваги ім'я виробника.

Фасади з МДФ AGT

Турецький виробник плит МДФ компанія AGT існує на міжнародному меблевому ринку вже близько чотирьох десятків років. Чималий досвід, впровадження у виробництво інноваційних технологій дозволяють йому впевнено лідирувати в області деревообробної промисловості далеко за межами своєї країни.

Унікальність плит МДФ від AGT полягає в бездоганній структурі поверхонь, неперевершену якість обробки, збалансованій формі розподілу волокон. Використання даного типу матеріалу, для творців меблевих модулів та гарнітурів відкриває практично необмежені можливості реалізовувати самі незвичайні, цікаві, ексклюзивні, креативні проекти.

Висока якість забезпечує довговічність та зносостійкість виробів. А широка колірна гамма, податливість до декорування, дозволяють підібрати фасади для досягнення абсолютної гармонії в інтер'єрі.

Фасади з МДФ AGT мають наступні переваги:

1. Висока вологостійкість (можна не побоюватися деформацій).
2. Стійкість до вигоряння (навіть при прямому попаданні сонячних променів, фарби не вигоряють, не блякнуть, не втрачають яскравості, насиченості).
3. Міцність й практичність (стійкі до механічних пошкоджень, не вимагають спеціального складного догляду).
4. Екологічність, отже, безпеку для здоров'я оточуючих (в плитах AGT мінімальний вміст формальдегіду, що не несе загрози здоров'ю навіть маленьких дітей).
5. Можна використовувати всілякі колірні комбінації, повністю задовольняючи запити й вподобання клієнта-замовника.

Пропозиції для фасадів від AGT

Компанія пропонує дві лінійки фасадів для сучасних кухонь: AGT High Gloss і AGT Soft Touch. Перші - глянсові, відрізняються міцністю, рівністю, гладкістю поверхонь, відсутністю текстур та зернистості. Другі - матові, з оригінальною візуальною та тактильною шовковистістю. На них не залишаються відбитки пальців, не видно забруднення, а волога легко видаляється м'якими вбираючими тканинами.

Вибір завжди залишається за клієнтом. Але, знаючи «внутрішні» нюанси кожного типу матеріалу, цей вибір значно полегшується, і навіть стає вельми приємним заняттям.

Виготовлення кухні на замовлення - якісні матеріали, фурнітура. Гарантія 5 років