Меблі під замовлення або готовий гарнітур

Облаштування кімнати будь-якого цільового призначення завжди передбачає придбання меблів. Виробники пропонують масу готових варіантів, вітрини магазинів буквально переповнені різними видами гарнітурів, комплектів й окремих модулів. Та все ж, попит на індивідуальне замовлення продовжує зростати. Послуга, що дозволяє купувати меблі, зроблені за певними вимірами, для визначеного приміщення, користуються все більшою популярністю.

Гармонійність у всьому

Чому таке відбувається? Відповідь досить проста. Купити готовий гарнітур. та ідеально вписати його в кімнату, при цьому підкреслити індивідуальність, не зіпсувати сформований інтер'єрний стиль, створити особливу атмосферу просто-таки неможливо. Адже меблі, що випускаються у промислових масштабах, не мають особливостей, «родзинки». А ще, як правило, в готових наборах є елементи, яким не знаходиться «свого» місця в квартирі. Їх доводиться виносити на балкон, ховати у коморі, коридорі, а згодом просто викидати за непотрібністю. Отже, перша перевага індивідуального замовлення меблів - це гарантія гармонії інтер'єрного стилю і відсутність непотрібних предметів в наборі.

Нестандартний підхід

Другий нюанс, що виникає разом з питанням вибору меблювання - нестандартність планування сучасних квартир. Коли необхідно розмістити шафи, тумбочки, полки, пенали в кімнатах, що мають ніші, виступи, отвори, арки, інші планувальні деталі, готові предмети меблів - взагалі не варіант. Знайти гарнітур, який би задовольняв по всім параметрам, запитам й вимогам користувача (стилю, кольору, матеріалів, фурнітури і габаритам) не можна.

Тому, другим вагомим плюсом індзаказа є повна відповідність конструкцій розмірами та іншим побажанням клієнта. Свобода вибору відкриває практично безмежні можливості для створення та втілення в реальність найзаповітнішу, найсміливішу, неординарну мрію.

Компанія «Майстер Меблі» пропонує на вибір кожного клієнта в залежності від його особистих вподобань, естетичних смаків, обраного стилю інтер'єру, широкий асортимент фурнітури Blum, матеріалів для фасадів, стільниць, інших елементів майбутніх меблів. Тут також можна поспілкуватися із фахівцем, отримавши певні рекомендації та поради відносно дизайну, догляду, який вимагають ті чи інші вибрані матеріали.

Максимальна функціональність

Серійні меблі завжди орієнтовані на середньостатистичного споживача. А хто в сучасному суспільстві хоче бути цим середньостатистичним? Сьогодні кожен прагне відрізнятися від інших, проявляючи свою неординарність мислення, характеру, смаків, уподобань. Стандартним набором меблів вже нікого не здивуєш. А головне, такі гарнітури абсолютно не задовольняють функціональні запити й вимоги сучасних покупців.

Стосується це навіть звичайних шифоньєрів, пеналів. Одним потрібна більша кількість висувних ящиків, іншим цілий ряд полиць та ніш різної висоти, глибини. Хтось вважає за краще зберігати сукні в одному відділенні з піджаками і сорочками, для когось це неприпустимий варіант організації власних речей.

Оформляючи індивідуальне замовлення на виготовлення меблів, можна домогтися від кожного модуля максимальної функціональності. Фахівці «Майстер Меблі» створюють меблі, які будуть абсолютно точно відповідати всім вимогам й запитам клієнта. Починаючи від габаритів полиць, шафок, закінчуючи розташуванням ручок і дверей, все буде виконано на 100% так, як захоче замовник. І це ще одна перевага, яка обумовлює настільки високий попит даної послуги.

Сервіс обслуговування і якість виробів

Не можна не відзначити ці особливості. У боротьбі за клієнта конкуруючі фірми ведуть нещадну війну, підвищуючи рівень сервісного обслуговування та роботу над якістю продукції, що випускається. Удосконалюються технології, отримується інноваційне обладнання. Усе разом це допомагає не тільки розширювати клієнтські бази, але задовольняти запити самих «примхливих», вимогливих замовників.

Власне, ніколи вироби з конвеєрного виробництва не відрізнялися високою якістю. Навіть сучасне обладнання заводів та фабрик не допомагає обігнати в цьому питанні меблі, зроблені за індивідуальним замовленням.

Виготовлення меблів на замовлення - якісні матеріали, фурнітура Blum. Гарантія 5 років