Меблі в дитячу

Для кожного з батьків створення затишної, по сімейному теплої, люблячої атмосфери в кімнаті своєї дитини - це завдання першорядної важливості! Меблі в цій справі відіграють головну роль. Вибираючи гарнітур, варто віддати перевагу корпусному типу, оскільки такі предмети багато в чому виграють при створенні єдиного стилю.

Якою меблів потребує дитина?

Дорослі знають, що на розвиток дитячого мислення, інтелекту, психіки впливає абсолютно кожен предмет в оточенні. Особливою сприйнятливістю відрізняються діти шкільного віку, що наближаються до підліткового періоду. Тому так важливо зробити з дитячої кімнати по-справжньому приємне для перебування місце. Створити в ній окремий світ, в якому завжди буде відчуватися надійний захист, турбота й безмежна любов.

Комод, шифоньєр, тумбочка, письмовий або ігровий стіл, ліжко, полиці або пенали для іграшок, книг, інших речей. Ось основний набір, який не займе багато місця, залишить достатньо простору для ігор та створить атмосферу, сприятливу для відпочинку.

На що звертати увагу?

Перший критерій підбору корпусних меблів в дитячу - максимальний комфорт й зручність користування. Ігровий або робочий стіл повинен відповідати росту дитини, щоб під час роботи за ним навантаження на опорно-руховий апарат знижувалося, положення спини було правильним, хребта - рівним, ноги при цьому торкалися б підлоги. Це вкрай важливо для здоров'я організму і самопочуття дитини.

До кожної полиці в шафі, до кожного висувного ящичку малюк повинен дотягуватися самостійно, без особливих зусиль. Тоді реально буде швидко, без проблем навчити його підтримувати порядок навколо себе, складати всі речі та іграшки по місцях.

Другий важливий критерій підбору меблів - можливість швидкої зміни модулів, в залежності від мінливих за віком дитини потреб. Не варто купувати вбудовані стаціонарні меблі. Окремі корпусні модулі - ідеальний варіант. Вони легко трансформуються, перебудовуються, додаються або прибираються в потрібний момент.

Наступна вимога - екологічна чистота навколишнього середовища. Здоров'я понад усе, адже це безцінний дар природи людині, який слід ретельно берегти. Втративши його одного разу, відновити буває вкрай складно, а часом навіть неможливо.

Матеріали, що застосовуються для виготовлення дитячих меблів повинні відрізнятися натуральністю й органічністю. А при виборі дизайну важливо порадитися з юним господарем кімнати. У цьому питанні його думка буде настільки ж вагомою, як і батьківське слово. Адже кожен малюк - це особистість, індивідуальність, що має право голосу та особливої думки. При урівноваженому характері дитини яскрава кольорова гамма в дизайні меблів не зашкодить. А ось малюкові гіперактивному варто обирати кольори зі спокійного спектру.

Безпека - не можна упускати даний момент з уваги. Згладженість ліній, кутів, надійна стійкість кожного предмета меблів, наявність поручнів на сходах, все це нюанси, що підвищують або навпаки, знижують рівень ризику отримання травми.

Меблі на замовлення

Звичайно, знайти дитячий готовий гарнітур, що ідеально підходить за всіма параметрами, та на 100% відповідає усім бажанням та вимогам безпеки, шалено важко. Цілком природно, що ідеальним варіантом в даній ситуації буде замовити індивідуальне виготовлення кожного модуля.

Компанія «Майстер Меблі» b>пропонує свої послуги в цій галузі, виконуючи замовлення в Києві і області будь-якої складності, обов'язково враховуючи всі, навіть самі ексклюзивні, неординарні побажання клієнта. Тут можна скористатися послугою дизайнера, щоб створити унікальний неповторний інтер'єр з урахуванням всіх характерних особливостей своєї дитини, втілити в реальність найсміливіші мрії.

Потрібні матеріали, фурнітуру, що представлені на сайті в широкому різноманітному асортименті, ви можете обрати на свій смак і уподобання. Компанія зі свого боку гарантує високу якість виготовлення меблів, своєчасну доставку, професійну збірку і установку кожного модуля відповідно узгодженому раніше проекту. .

Виготовлення меблів для дитячої кімнати на замовлення - якісні матеріали, фурнітура. Гарантія 5 років