Як обрати меблі для дитячої

Вибір меблів для дитячої кімнати - дуже відповідальний крок. Батькам завжди хочеться, щоб дитина росла й розвивалася в оточенні краси, але при цьому усі предмети були б максимально практичними, а головне недорогими. Правда, це далеко не всі вимоги до такого роду гарнітурів - функціональність, безпека, комфорт для дитини не менш важливі. Чим же облаштувати, обставити дитячу, щоб не захарастити кімнату, водночас задовольнити всі вимоги юного господаря та побажання дорослих? Давайте спробуємо зануритися в тему, розкривши її більш детально.

Основні параметри

Спочатку слід зазначити, що всі модулі підбираються з урахуванням зростання малюка. Діти не повинні відчувати труднощів при використанні полиць, тумбочок, комодів в своїй кімнаті. Їм потрібно самостійно відчиняти дверцята, дотягуватися до ящиків. Відмінним функціональним і сучасним варіантом будуть так звані «зростаючи меблі»: столи, що можна регулювати, стільці, крісла, розсувні ліжка. Благо, технічний прогрес вже ступив настільки далеко й високо, що задовольнити такий запит буде не складно.

Другий параметр - безпека та екологічність. Це відноситься не тільки до матеріалів, але і меблевих форм. Прослідкуйте, щоб в кімнаті не було предметів з гострими кутами, низькою стійкістю. Упевнитися в чистоті й безпеці матеріалів допоможуть сертифікати якості, що в обов'язковому порядку супроводжують вироби та конструкції.

Третій ключовий момент вибору - функціональність та можливість зонування простору. Збираючи гарнітур заздалегідь слід розпланувати, де яка буде знаходитися зона - ігрова, навчальна, для відпочинку й сну. Оформляючи їх, необхідно враховувати особисті побажання та естетичні смаки маленького господаря кімнати. Адже він - це особистість, яка має право голосу. Чи згодні?

Стилістика і види

Важливо вибрати стиль дитячої кімнати, а потім слідувати його правилам, щоб скласти гарнітур з відповідного виду шафок, комодів, крісел. Наприклад, для дівчинки-принцеси обов'язково варто задати ніжний колірний тон, підібрати шафу, ліжко, стіл в казковому стилі. Для хлопчика - підійдуть більш яскраві колірні рішення, а форми повинні відповідати його інтересам, захопленням. Якщо в сім'ї росте майбутній автолюбитель, можна зробити для нього ліжко у формі модної автівки з відкидним верхом, а захопленому астронавтикою та космосом - шифоньєр-пенал у формі ракети, ліжко у вигляді космічного корабля.

Меблі в дитячій повинні бути розвиваючими організаторські здібності. У них потрібно зробити багато полиць, ящиків для зберігання різних речей, можливостей правильно використовувати простір, підтримувати порядок в усьому.

До поєднанню барв також варто підійти продумано. У зоні відпочинку бажано переважання заспокійливих відтінків, а в робочій (ігровий, навчальної), навпаки, спонукають до активних дій.

Що краще: готовий гарнітур або індивідуальне замовлення?

Остання порада: пам'ятайте, зовсім не обов'язково купувати готові гарнітури. Відповідні елементи можна замовити на фабриці, не переплачуючи при цьому за зайві модулі.

Компанія «Майстер Меблі» пропонує свої послуги з виготовлення корпусних меблів за індивідуальними вимірами, проектам. Саме індзамовлення допоможе вирішити відразу кілька питань - повна відповідність задуманому дизайну, архітектурним особливостям кімнати, організації зберігання речей.

У «Майстер Меблі» гарантується якісне виготовлення будь-якого гарнітуру, повне задоволення всіх побажань клієнта, максимально швидкі терміни виконання замовлення, доставка й професійна збірка та установка конструкцій.

Виготовлення меблів для дитячої кімнати на замовлення - якісні матеріали, фурнітура. Гарантія 5 років