З чого формується вартість кухонних меблів

Бюджетна вартість та преміальна якість товару – це мрія і бажання кожного покупця. Та якщо у мріях все досить просто складається в гарну картинку, то на практиці така формула взагалі не працює. Завжди, намагаючись заощаджувати, в результаті отримуєш товар нижчої якості з мінімальним терміном гарантії та функціональним набором.

Меблі не є у цьому питанні винятком. Якщо при виборі до них пред'являються жорсткі й підвищені вимоги, доведеться заплатити не малу ціну, щоб отримати гарний та комфортний гарнітур, який дійсно буде доставляти радість користувачам довгі роки.

Кухня – тут меблі завжди відрізняються особливими характеристиками. Чи варто економити на кухонних меблях? З чого виробники складають її вартість? Нижче спробуємо докладно розібрати ці питання, зробивши відповідні висновки.

Базові критерії вартості кухні

Відразу варто відзначити, що всі фактори, що впливають на остаточну вартість кухонних меблів, цілком об'єктивні та обґрунтовані. Безумовно, кожен виробник вільний зважати на свої певні нюанси, включаючи їх у ціну. Але існує так званий базовий набір факторів, без яких неможливо обійтись.

Розмір кухні. Це є основою ціни. Тут все логічно – чим більше гарнітур або габаритніші його модулі, тим підсумкова вартість буде вищою. Часто саме погонні метри безпосередньо впливають на встановлену ціну комплекту.

Каркас кухонний. Як правило, для нього береться ламіноване ДСП. Саме матеріал каркасу впливає на формування вартості всього модульного набору.

Фурнітура. Це обов'язковий елемент будь-яких меблів. Від її якості, бренду, конструктивних особливостей залежить комфорт, зручність та безпека під час користування. Більше того, різні механізми (підйомники, доводчики, тощо) здатні вирішувати цілий ряд функціональних завдань на кухні. Тому цілком природно, що ціна обраної фурнітури безпосередньо впливає на формування вартості гарнітуру в цілому.

Меблеві фасади. О, цей елемент має максимальний вплив на загальну ціну. Нерідко обравши певні матеріали для фасадів, покупець сам того не знаючи, підвищує вартість майбутньої кухні у півтора рази, а то й вдвічі.

Стільниця – ще один зовсім не дешевий елемент гарнітуру. Мабуть, саме до нього пред'являються найжорсткіші та найвищі стандарти. Адже ця поверхня призначена для активного використання. На ній ріжуть, чистять, ставлять, миють, кладуть начиння, продукти харчування, так таке інше. Штучний або натуральний камінь, кварц, масив дерева, вологостійке або ламіноване пластиком ДСП, конструктивні особливості, розміри – всі ці характеристики так чи інакше впливають на бюджет гарнітуру.

Наявність вбудованих побутових приладів (мийки, витяжки, духова шафа, посудомийна або пральна машинка, варильна поверхня, плита, мікрохвильова піч, інші). Для цих «помічників» обов'язково проектуються спеціальні прорізи, ніші, отже, це впливає на ціну вже на етапі проектування.

Додаткові аксесуари. Сюди відносяться комплектуючі, що підбираються за індивідуальним замовленням та побажанням клієнта. В даний розряд входять сушіння для посуду, відро для сміття, лотки для столових приладів, різні аксесуари для підсвічування. Все це покращує показники ергономічності, комфортності меблів та, звичайно, підвищує її вартість.

Останній складовий фактор – сервісне обслуговування – доставка, збирання, встановлення. Якщо у прайсі виробника або постачальника зазначені послуги цього плану як безкоштовні, то їх вартість вже включена в ціну гарнітуру.

Висновки

Щоб підвести підсумкову рису, необхідно сказати, що всі вищезазначені нюанси безпосередньо впливають на ціноутворення в меблевій сфері. І кожен клієнт, маючи уявлення про них, може самостійно скласти попередній бюджет видатків, щоб не бути шокованим під час підписання договору про виробництво та постачання обраної ним кухні. Також ви можете запросити попередній, орієнтовний, прорахунок кухні.(КАЛЬКУЛЯТОР)

Також варто попередити, що надмірна економія на таких покупках, як меблі, може згодом позначитися дуже неприємними моментами - швидкою втратою зовнішнього вигляду шафок, фасадів, дискомфортом при їх відкриванні/закриванні, здуттям плівки МДФ або набуханням від вологи ДСП, іншими проблемами.

Виготовлення кухні на замовлення - якісні матеріали, фурнітура. Гарантія 5 років